Ara:

Saray evden eve nakliyat

Saray evden eve nakliyat – Çiçek Nakliyat

Saray Evden Eve Nakliyat, Saray merkezli olarak faaliyetlerini yürüten başta evden eve nakliyat hizmeti olmak üzere şehir içi ve şehirlerarası nakliyat hizmetleri sunan bir nakliyat firmasıdır.

Saray Evden Eve Nakliyat, bu gün evden eve nakliyat ve taşımacılık hizmetleri konusunda Türkiye’nin her bölgesine hizmet vermektedir. Profesyonel ekip ve ekipmanları ile asansörlü ve ambalajlı ev taşıma hizmetlerinde bölgenin en çok tercih edilen kuruluşları arasında yer almaktadır.

Evden eve taşımacılık, nakliyat sektörü içerisinde ayrı bir öneme sahiptir. Saray Evden Eve Nakliyat olarak evden eve taşıma hizmetinde ev eşyalarının ambalajlanmasında büyük önem taşımaktayız. Ambalajlanan ev eşyalarını gideceği yere kadar hasar görmeden ulaştırmaktayız.

Saray Evden Eve Taşımacılık olarak güvenilir ve uzman kadromuzla siz değerli müşterilerimizin tavsiyelerini ve şikâyetlerini dikkate alarak bulunduğumuz sektör içerisinde en iyiyi hedefliyoruz. Çoğu zaman da müşterilerimizin olumlu geri dönüşleriyle ismimizi duyuruyoruz. Saray Evden Eve Taşımacılık olarak eşyalarınızın hasar görmemesi için azami çaba sarf ederken, eşyalarınızı olası hasarlara karşı güvence altına alabilmek adına sigortalıyoruz.
Evden eve nakliyat işi profesyonel bir şekilde yapılması gereken bir çalışmadır. Sektöründe işini bilen uzman kadromuz, tecrübemiz ve iş ahlakımızla müşterilerimize sağladığımız kaliteli, seviyeli ve sorunsuz hizmetlerimizi şehir içi ve şehirlerarası eşya taşıma konusu, bizim en temel prensibimizi oluşturmaktadır.


Saray Evden Eve Taşımacılık’ın uzman çalışanları evinize gelerek paketleme işlemini gerçekleştirir. Demonte edilecek eşyalarınızı demonte ederek paketler. Ambalajlama&paketleme işleminde karton koli, hava kabarcıklı naylon, kraft kağıdı, ambalaj kağıdı, streç film gibi malzemeler kullanılır. Evinizde gerekli tüm incelemeleri yaparak eşyalarınıza en uygun paketleme işlemini uygulamaktayız. Eşyalarınız karton kutularda hava kabarcıklı naylonlara sarılarak, demonte edilebilen eşyalarınız demonte edilerek, hassasiyetlerine göre sıralanarak taşınır. Taşınacağınız evde istediğiniz yerlere konularak, paketleri açılır. Demonte edilen eşyalarınız geri montajlanır, eğer tesisat varsa beyaz eşyalarınız da bağlanır.

Her nerede olursanız olun şehirlerarası taşımacılık ilkemiz gereği tüm il ilçe semt ve mahallelerde hizmet vermekteyiz. Bizlere bir telefon kadar uzaktasınız.

7/24 İletişim imkânı sunan firmamız sizlere günün her saati hizmet vermektedir. Detaylı bilgi ve destek almak için bizi arayın.

0 534 011 43 68 – 0 546 898 02 43

Kapaklı evden eve nakliyat

Kapaklı evden eve nakliyat – Çiçek nakliyat

Çiçek Evden Eve Nakliyat, zahmetli ve çok sıkıntılı bir süreç olan ev taşıma işinde sizlere yardımcı oluyor.

Takdir edersiniz ki her müşteri eşyasını zarar görmeden taşımak ister. Bizler de size profesyonel bir hizmet sunarak eşyalarınızı zarar görmeden taşıyoruz.

Kapaklı Çiçek Nakliyat tüm müşterilerin beklentilerini en iyi şekilde karşılayan ve %100 müşteri memnuniyeti sağlayan Trakya genelinde ki öncü firmalardandır.

Firmamız, Türkiye genelinde şehirler arası ve şehir içi nakliyat hizmeti vermektedir.

Çağın getirdiği son teknoloji ekipmanlarını takip ederek taşınma sürecinde bunları kullanmaktayız. Sürekli kendimizi. yeniliyoruz. Personellerimize düzenli bir şekilde eğitim vererek müşteri memnuniyetini tamamen karşılayan hizmet sunmaktayız.

Nakliye işi titizlik ve dikkatlilik gerektirir. Ucuz taşıma yaptırmak isterken daha çok sıkıntı yaşayabilirsiniz. Bu nedenle işinde uzman ve profesyonel firmalarla çalışmanız eşyalarınızın çok daha güvenli taşınmasını sağlar.

Öncelikle ücretsiz ekspertiz yapılmakta olup karşılıklı anlaşma sağlandıktan sonra sözleşme yapılmaktadır. Sözleşme sonrası eşyalarınızın sigortası yapılarak her hangi bir hasara karşı güvence altına alınmaktadır.

Araçlarımız ve personelimiz istenilen gün ve saatte hazır halde bulunmaktadır.

Kapaklı evden eve nakliye olarak, Kapaklı başta olmak üzere Trakya bölgesinde ki çevre illere ve ülke geneline hizmet vermekteyiz. Çiçek Nakliyat, uzun yıllardır siz değerli müşterilerimize hizmet vermekte ve eşyalarınızı güven ile taşımaktadır.

İlk önce hassas eşyalarınız özel ambalajlarla paketlenmektedir. Ardından demonte olacak eşyalarınız sökülerek, son teknoloji ambalajlarla paketlenerek araca yerleştirilmektedir. Beyaz eşya, mobilya ve benzeri eşyaları, balonlu ekipmanlar ile paketledikten sonra, asansöre yüklemek için özel olarak hazırlanmakta ve eşyalarınız yeni evinize yola çıkarılmaktadır.

Eşyalarınız yeni evinize geldiğinde paketlerinden açılarak yeniden demonte edilmektedir. istediğiniz şekilde yerleştirilir. Tüm işlemler bittiğinde müşteri memnuniyeti sağlanarak hizmet sonlandırılır.

Kapaklı Çiçek nakliyat şirketi – Çiçek Nakliyat Kapaklı | Tekirdağ


Kapaklı Evden Eve Nakliyat sayesinde ev taşımak eziyet olmaktan çıktı. Teknolojik ekipmanlar ve işin uzmanı personellerimiz nakliye hizmetini güvenilir ve hızlı bir şekilde gerçekleştiriyor.

Firmamız sizlere hayalinizin üstünde güven ve konforla taşınmanız için destek olmaktadır. Sadece bize nereye taşınmak istediğinizi söylemeniz yeterli. Siz söyleyin biz gerçekleştirelim. Evden Eve Nakliyat hizmetlerimizle ilgili daha detaylı bilgi almak için bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Kapaklı evden eve nakliyat

Telefon No: 0534 011 4368

0 282 502 34 33